Фахівці компанії Бюро-Львів надають весь комплекс професійних послуг з проведення тех.інвентарізаціі будь-яких об'єктів нерухомості, в тому числі всі, що стосується таких робіт, як технічна інвентаризація об'єктів капітального будівництва. Результати, отримані в ході проведення техінвентаризації об'єктів незавершеного будівництва необхідні, щоб можна було здійснювати будь-які угоди юридичного характеру, включаючи і держ.реєстрацію прав на конкретну нерухомість. Наші фахівці готові в найкоротші терміни надати кваліфіковані послуги з технічної інвентаризації об'єктів нерухомості.

Мета проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості

Проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості у Львові потрібно з метою врахування всіх характеристик, притаманних конкретному об'єкту, завдяки чому його легко можна виділити серед інших з присвоєнням йому номерів - інвентарного та кадастрового.Будь-який існуючий об'єкт нерухомості в обов'язковому порядку підлягає вимірюванню і обліку. Робота проводиться кадастровими інженерами. На всі об'єкти нерухомості заводиться індивідуальне інвентарна справа, якій присвоюється унікальний номер. Всі справи зберігаються в спеціалізованому архіві і надаються на першу вимогу після подачі заяви. У кожній справі міститься великий обсяг вичерпної інформації про нерухомість (технічної, оціночної, встановлює право).

Технічна інвентаризація проводиться у таких випадках:

  • перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту;
  • перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва;
  • перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об’єднання об’єкта нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого поділу, об’єднання або виділення частки завершений будівництвом об’єкт приймався в експлуатацію.

В інших випадках технічна інвентаризація проводиться за бажанням замовника.

Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна проводиться відповідно до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна. Інструкція розроблена відповідно до чинного законодавства з метою нормативно-методичного забезпечення діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна.

Інструкція визначає порядок та методику проведення технічної інвентаризації збудованих (реконструйованих) будинків, допоміжних будівель та споруд з метою:

  • визначення їх фактичної площі та об’єму (щодо проектних);
  • обстеження та оцінки технічного стану наявних об’єктів;
  • установлення вартості об’єктів.

Вартість послуг, які надає ТзОВ «Бюро-Львів» ТУТ